28 March 2009

NeoKwinto AntiTrialProgram NeoKwinto służy do resetowania i odblokowywania programów w wersji trial (shareware) . Triale, są to programy, które działają przez pewien, określony przez producenta danego programu czas, np. przez 30 dni, albo np. 40 uruchomień, itp. Gdy skończy się trial (ang. czas próby), blokada zawarta w programie, tzw. "timebomb" zablokuje program i użytkowanie go stanie się niemożliwe (albo bardzo ograniczone) bez wykupienia licencji. NeoKwinto odblokowuje triale i resetuje ich liczniki do początkowego stanu. Nie jest potrzebna reinstalacja odblokowanych programów i można z nich natychmiast korzystać. Wszystkie ustawienia, projekty, itp. pozostaną bez zmian.

Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Program skanuje system i wyszukuje blokady triali. Następnie wyświetla listę znalezionych blokad, a użytkownik wybiera te, które chce zresetować. Cała operacja trwa (zależy m.in. od szybkości procesora) zaledwie kilka - kilkadziesiąt sekund.

Home: http://www.neokwinto.xwp.pl/

Download:
http://www.neokwinto.yoyo.pl/nk/neokwinto_2008-11.exe

http://free.of.pl/n/neokwinto/nk/neokwinto_2008-11.exe

0 comments:

Post a Comment

We would appreciate if you as readers of our blog, show us some feedback by signing up to this site with Friend Connect.
This will encourage us to publish updates in the future.

Archive

Dentoo.info - Hosting - Offering seedboxes and seedbox solutions

Connect

MoDs - BRD Push 2 Check Projects News all on one Page
Subscribe to rss feed! Powered By Blogger Creative Commons —
 Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 1.0 Generic
GFC Accessibly Test

Site Stats Public Google Analytics stats

We respect your privacy. Your email address will never be shared with others.

My IP Address